XVII Gala Moda&Styl


 19 stycznia 2013 godzina 19 XVII Gala MODA&SYLE Hotel Gromada Lotnisko
   Miałam okazję uczestniczyć po raz kolejny w Gali Moda&Styl. Styczniowa edycja wywarła na mnie lepsze wrażenie niż poprzednia pod względem oprawy muzycznej, prezentowanych kolekcji i całego wyglądu eventu, choć nie ukrywam, że Soho Factory swoim surowym klimatem i powierzchnią jest idealnym miejscem na tego typu pokazy i imprezy to przy takiej temperaturze obawiałabym się czy dotrwam do końca tak jak to miało miejsce.
   Prezentowane sylwetki ciekawsze, muzyka przyjemniejsza... miły piątkowy wieczór. Oczywiście jest sporo "ale", jednak doceńmy imprezę, podziękujmy sponsorom i wspierajmy polskie marki. Sylwetki pojawiające się na wybiegu reprezentowały przeróżne style, okazje, a pokaz bielizny był gromko oklaskiwany. Towarzyszyła mi wspaniała Ola Malexandra Photograph [klik], żeby zadbać o fotorelacje i zdjęcia stylizacji wraz z nią Dobrochna Rawicka - Difriperi [klik] i wspaniały przyjaciel Piotr, bez którego nie pojawiłbym się na tej imprezie.
  Na galę postanowiłam ubrać baskinkę w formie tuniki z szwedzkiej marki znanej z doskonałej jakości i prostoty krojów COS zbierając ją w talii paskiem MOSCHINO,dobierając do tego spodnie w pionowe paski z sieciówki H&M, srebrne szpilki są z TOPSHOP, torebka wspaniałej projektantki LAUREN MERKIN z Nowego Jorku do tego skórzane rękawiczki MONNARI ozdobione szeroką bransoletką nieznanej marki oraz pierścionkiem z grafitowym stożkiem H&M, a na ustach fuksjowa szminka DIOR.

 

 
 
 


 

 
 


 
 
 
 

 
 
 


 Difriperi
 Malexandra

  
  

2 komentarze:

  1. Dokładna, fajna relacja :)
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Relacja fajna, ale jak zobaczyam na Gali osobe w tych spodniach w pasy... Czegos takiego jeszcze nie widzialam, jak mozna taki piekny pasek zestawic tak? Wlasnie, jak? Cos okropnego.

    OdpowiedzUsuń