SMALL IS POWERFUL - Ariel Fashion Show

Ostatni czas obfitował w moim grafiku w różnego rodzaju spotkania, prezentacje kolekcji i eventy. Na kartce kalendarza 20 czerwca znalazł się Ariel Fashion Show podczas którego miałam okazję poznać najnowszy produkt marki - wyjątkowe kapsułki Ariel Power Capsules, a także obejrzeć pokaz trójki polskich projektantów She/s a Riot, Madox i Natalii Siebuły. Zostali oni zaproszeni do współpracy, aby stworzyć kolekcje w idei Small is powerful zainspirowane najnowszą technologią i funkcjonalnością, którą także cechują się kapsułki piorące.
 • Idea najnowszego produktu marki Ariel, small is powerful, świetnie wpisuje się w moją twórczość. Lubię bezpretensjonalne, a jednocześnie ciekawe rozwiązania. Umiejętnie wykorzystana prostota jest zdecydowanie najbardziej intrygująca, ma największą siłę przyciągania.” Madox
   
 • Zawsze lubię szybko widzieć efekty swojej pracy. Działam od razu, szybko, na sto procent. Podobnie Ariel Power Capsules - po zastosowaniu efekty są widoczne natychmiast, a ubrania dodatkowo pięknie pachną.” She/s a Riot
   
 • Ariel Power Capsules od razu mi się spodobał. Jest praktyczny i doskonały dla osób żyjących w biegu, dzięki technologii można wrzucić go do pralki nie martwiąc się o dawkowanie. Ponadto produkt zaparkowany jest w małe pudełko dzięki czemu zajmuje mało miejsca, a miejsce w kobiecej łazience jest bardzo ważne.” Natalia Siebuła.
Całe spotkanie prowadził Olivier Janiak, który jest mistrzem konferansjerki, a swoją obecnością miała je uświetnić Patricia Kazadii. 

Prezentacje kapsułek i testów jakie przechodziły w laboratoriach oglądaliśmy w 3D, a o samych produktach opowiadała Małgorzata Mejer PR menager.

Kapsułki Ariel Power zapewniają wydajność za sprawą swojej unikalnej trójkomorowej struktury, która sprawia, że to, co do niedawna było niemożliwe, okazało się możliwe. Dzięki tej strukturze udało się stworzyć silnie działającą kombinację składników o intensywności działania, której wcześniej nie można było uzyskać w płynie czy kapsułkach do prania. Składniki pozostają odseparowane, aż do momentu rozpoczęcia prania.  Pod wpływem wody warstwa rozdzielająca ulega błyskawicznemu rozpuszczeniu, a skoncentrowane detergenty zaczynają skutecznie działać. Dzięki tej formule, moc jednej małej kapsułki jest w stanie poradzić sobie z całą porcją prania, zapewniając najlepsze rezultaty spośród wszystkich  płynów do prania i kapsułek Ariel. Ta przełomowa kombinacja technologii pozwala na doskonałe usuwanie plam, utrzymuje zarówno biel i żywość kolorów odzieży, jednocześnie dbając o tkaniny i zapewniając nieskazitelne rezultaty za każdym razem.
Małgorzata Mejer


fot. Oliviera by  Kuba Krogulec
all another pics by me 


 
 
 


 
  

 


 
  
 

 

 

 Kapsułki Ariela łączą w sobie kilka produktów, które mieszają się dopiero w trakcie prania po rozpuszczeniu w wodzie. Idealne rozwiązanie. Jedna kapsułka zamiast proszku, odplamiacza i płynu do płukania. Wrzucasz jedną do bębna i nastawiasz pranie. Moje ulubione to fioletowe do jasnego prania za sprawą zapachu. Od teraz lubię pranie:)


5 komentarzy:

 1. super pokaz mody,idealnie pasujący do założonej idei!
  świetne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. kreatywny sposob na promocje produktu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O a Ty Kochana znowu szalejesz ;D super wyglądałaś ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy post, a Ty świetna ;)

  zapraszam: http://youbeefashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń