PANDORA bracelet


   
Czym jest dla Was biżuteria? Bo dla mnie to nie tylko dodatki czy dopełnienie stylizacji... Biżuteria często odzwierciedla nasz styl, poczucie estetyki, upodobania, a nawet charakter... 
   Marka PANDORA pozwala mi wcielić się w rolę projektantki, nie po to żeby stworzyć nowy wzór bransoletki. Daje możliwość nadania mojej pandorce indywidualnego charakteru przez dobór zawieszek, w najlepszej dla mnie kombinacji. Cudownie sprawdza się jako prezent dla bliskiej nam osoby. Ja często bawiąc się swoją bransoletką i przekładając koraliki wspominam okazje na jakie kupiłam sobie poszczególne elementy. Można je wybierać dlatego, że podoba nam się jakiś wzór lub aby symbolizowały coś wyjątkowego. 
   Na mojej bransoletce jest jedna szczególna - to ta z literką M, na jej myśl pojawia się u mnie szeroki uśmiech. Pierwszą zawieszką była koniczynka, tak na szczęście:) Kolejne pojawiały się kiedy chciałam sprawić sobie drobną nagrodę lub w moim życiu działo się coś szczególnego. Nie mogło oczywiście zabraknąć tych z cyrkoniami, które pięknie się mienią . Jest także zawieszka w serduszka, ta była prezentem. Bransoletki są skórzane, srebrne i złote,  a ja swoją zdecydowałam się kompletować w srebrze i każda wizyta w sklepie Pandory kończy się zakupem małego pudełeczka z zawieszką:) I ostrzegam Was - to wciąga!
Ps. Przy zakupie bransoletki wybierzcie luźniejszą. Kiedy dopełnicie ją charmsami ta idealnie dopasowana okaże się ciasna.

3 komentarze:

  1. Lubie Pandore za nieograniczone mozliwosci laczenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne są te bransoletki ♥

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam Pandorę za te śliczne, różnorodne charmsy. :)

    OdpowiedzUsuń