ABOUTDe La FashIva BLOG XL

Osobisty pamiętnik mojej spowiedzi o modzie. To miejsce, gdzie można znaleźć moje ubrania, zakupy, inspiracje, pasje i wszystkie te rzeczy, które kocham ... Moje okno, w którym pokażę Wam część siebie i mojego życia. Mój cały świat jest rządzony przez modę, a moja moda kręci się wokół rozmiaru XL. Robię to, co kocham, bo moda żyje w moim sercu.

 Personal diary of my confession fashion. This is the place where you can find my clothes, shopping, inspiration, passion and all those things that I love ... My window where I'll show you a part of me and my life. My whole world is ruled by fashion, and my fashion revolves around a size XL. I`m doing what I love, because fashion is alive in my heart.


Co piszą o mnie Ci najważniejsi - czyli moi czytelnicy i przyjaciele: 
  •  " Ooo Kochana... Chodząca pozytywna energia!! Jak tylko wchodziłaś i Cię widziałam to od razu mój dzień należał do udanych. Jeżeli ktoś jest zły, smutny lub poprostu ma gorszy dzień to zapraszam do Iwonki- Promyczek, który rozświetli każdy szary dzień!!" - Anna B.
  • " Nigdy nie widziałam nikogo aż tak pozytywnie nastawionego do świata i codziennie z większym uśmiechem na twarzy! Nie znamy się, a gdy czytam bloga, czuje jakbym rozmawiała z najlepsza przyjaciółką i powtarzała ta rozmowę niemal codziennie !" - Aleksandra B.
  •  " Jesteś dla mnie niekończącym się źródłem pozytywnej energii i inspiracji, uwielbiam Ciebie Iwon. Dodatkowo potrafisz wydobyć ze mnie kobiecość. Dzięki. To wielka nagroda za moje hobby, że spotykam na swojej drodze tak wspaniałych ludzi jak Ty." - Patrycja P. z bloga PattPuzzle
  •  "Jak to śpiewał Tom Jones " She's got style, she's got grace, She's a Lady". Podziwiam i z niecierpliwością czekam na nowe stylizacje." - Beata B.
  • " Jest dla mnie ogromna inspiracją, nie traci uśmiechu. Jednym zdaniem piękna i mądra babka." - Wiktoria K.
  • "Ja, ja: Spędziłam z nią zaledwie kilka godzin, a poczułam, że znam od zawsze. Że mogłaby być moją bestie:)" - Milena P. z bloga Bless The Mess by Lena&Lona
  • "Jak dla mnie super metamorfoza, ze zwykłej dziewczyny z małego miasta do niezwykłej kobiety w wielkim mieście" - Agnieszka M. 
  •  "Szalona, niesamowicie miła Kobietka z pięknymi oczami, taką Cię znam." - Karolina Ś. 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz